Випуск журналу № 3

Луцька Н. І. Пріоритетні напрямки розвитку єврорегіонів в системі транскордонного співробітництва України

В даній статті досліджено особливості транскордонного співробітництва в Україні. Розкрито поняття стратегії розвитку регіону як важливого чинника сучасного стану зовнішньоекономічної діяльності. Визначено вплив регіональних особливостей формування транскордонного співробітництва.

Розглянуто різноманітні програми транскордонного співробітництва, серед яких особливе місце займають програми співробітництва з країнами пострадянського простору.

Ключові слова: транскордонне співробітництво, зовнішньоекономічна діяльність, регіон, стратегія розвитку, аналіз, процес,  державна політика, фінансування.