Випуск журналу № 2

Луцький І. М. Роль держави в умовах трансформації правової, економічної та соціальної систем в Україні на сучасному етапі

У статті розглядається роль держави в умовах трансформації правової економічної та соціальної системи в Україні. Зосереджується увага на важливості ролі інститутів держави щодо поєднання інтересів держави і суспільства, досягнення Україною провідних позицій серед інших європейських країн. Зазначається, що на сучасному етапі трансформації правової економічної та соціальної систем роль і вплив держави мають бути значно підсиленими, відповідаючи інтересам усього суспільства.

Ключові слова: держава, правова система, соціальна система, економічна система, реформи, інститути держави.