Випуск журналу № 2

Турчак І. О., Гураль І. С. Діяльність міжнародного комерційного арбітражу у сфері охорони прав інтелектуальної власності в зовнішньоекономічній діяльності

У статті особлива увага приділяється розгляду спорів Міжнародним комерційним арбітражним судом, що виникають у зв’язку із захистом прав інтелектуальної власності в зовнішньоекономічній діяльності. Здійснюється дослідження міжнародного комерційного арбітражу та формулювання пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері охорони прав інтелектуальної власності в зовнішньоекономічній діяльності.

Ключові слова: міжнародний комерційний арбітраж, Торгово-промислова палата, судовий захист, охорона, інтелектуальна власність, спір, сторона.