Випуск журналу № 3

Книш В. В. Принцип невтручання держави у процес реалізації земельних прав суб’єктами земельних відносин

Дослідження має на меті визначити межі і форми втручання держави у діяльність суб’єктів земельного права. Таке втручання повинно бути необхідним й обумовлюватися виключно інтересами самих суб’єктів земельних відносин та потребою збереження, охорони земельних і наявних на земельних ділянках інших природних ресурсів. Ця ідея становить основу даного дослідження.

Ключові слова: принципи, принципи земельного права, земельні відносини, суб’єкти земельних відносин, земельні права, державне регулювання земельних відносин.