Випуск журналу № 3

Луцька Г. В. Юридичні дослідження викладачів та випускників Львівського університету – членів Наукового товариства імені Шевченка у 1892 – 1939 рр

Автором статті встановлено основні напрями юридичних наукових досліджень, які здійснили викладачі та випускники Львівського університету у складі Наукового товариства імені Шевченка у 1892–1939 рр. При цьому систематизовано коло їх наукових інтересів та уточнено перелік наукових праць, що стосуються юридичної проблематики.

Ключові слова: Наукове товариство імені Шевченка, вчені-правники Львівського університетуу складі Наукового товариства імені Шевченка, фундаментальні наукові дослідження, наукові дослідження в окремих галузях права, дослідження окремих проблем держави і права.