Випуск журналу № 3

Цюцяк А. Л., Цюцяк І. Л. Впровадження системи комплаєнс-контролю у вітчизняну систему незалежного фінансового контролю та аудиту

У статті розглянуто сутність внутрішнього аудиту та комплаєнс-контролю, здійснено розмежування цих понять. Досліджено перспективи впровадження системи комплаєнс-контролю в банках як нової форми незалежного фінансового контролю та розкрито питання, які завдяки такому впровадженню можна вирішувати.

Ключові слова: банки, аудит, контроль, внутрішній контроль, внутрішній аудит, комплаєнс, комплаєнс-контроль, комплаєнс-ризик, комплаєнс-служба, управління, ефективність.