Випуск журналу № 4

Вітовська І. В. Правове забезпечення використання живих природних ресурсів виключної (морської) економічної зони України

Розглядається питання правового регулювання використання морських природних ресурсів виключної (морської) економічної зони України з позиції успішного вирішення завдання підвищення ефективності впливу міжнародно-правових норм, які знаходяться в прямій залежності від характеру заходів, що приймаються державами на національному рівні щодо реалізації взаємно узгоджених правових приписів.

Ключові слова: природні ресурси, виключна (морська) економічна зона, право користування природними ресурсами виключної (морської) економічної зони.