Випуск журналу № 4

Луцька Г. В. Дослідження загальнотеоретичних проблем держави і права та історико-правових проблем у працях вчених-правників – членів НТШ у 1892-1939 рр

У науковій статті висвітлено сутність основних підходів вчених-юристів – членів НТШ до дослідження та вирішення теоретико-правових та історико-правових проблем у 1892-1939 рр. За результатами аналізу вищевказаних підходів автором здійснено їх систематизацію за предметом дослідження та напрямами.

Ключові слова: Наукове товариство імені Шевченка, вчені-правники у складі Наукового товариства імені Шевченка, дослідження теоретико-правових та історико-правових проблем, дослідження окремих проблем держави і права.