Випуск журналу № 4

Луцький І. М. Відродження української державності та творення українського права 1917-1918 років на християнських засадах

У статті розглядається відродження української державності та творення українського права 1917-1918 років на християнських засадах як один з тих чинників, які фактично дали поштовх та ідейну думку для створення незалежної України. Обґрунтовується теза, що погляди та ідеї тогочасних державо- та право-творців, філософсько-правових мислителів стосовно ролі та значення держави і права для українського суспільства відіграли таку роль, без якої Україні було б дуже важко рухатися та розвиватися шляхом демократії, соціальної політики та стабільності.

Ключові слова: воля, універсали, політична і правова культура, правосуддя, поділ влади.