Випуск журналу № 4

Острогляд О. В. Окремі аспекти оскарження захисником рішення суду першої інстанції за апеляційною підставою невідповідність призначеного судом покарання ступеню тяжкості злочину та особі засудженого

У статті характеризується суть і значення апеляційної підстави – невідповідність призначеного судом покарання ступеню тяжкості злочину та особі засудженого. Підкреслюється, що це, згідно з аналізом роботи судів загальної юрисдикції, основна підстава для скасування вироків в апеляційному порядку. Зазначаються вимоги до описово-мотивувальної частини апеляційної скарги захисника при оскарженні вироку суду першої інстанції зацією підставою.

Ключові слова: захисник, адвокат, апеляція, підстава, суд, злочин, засуджений, покарання.