Випуск журналу № 4

Томин С. В. Особливості підтримання прокурором державного обвинувачення у справах про незаконний збут наркотичних засобів

У статті досліджуються особливості підтримання прокурором державного обвинувачення у справах про незаконний збут наркотичних засобів. Автор аналізує основні способи та елементи підготовки державного обвинувача до судового засідання у справах про незаконний збут наркотичних засобів, з’ясовує роль та завдання державного обвинувача на стадії попереднього розгляду справ, характеризує особливості участі прокурора у судовому слідстві, обґрунтовує необхідність забезпечення взаємодії державного обвинувача та працівників правоохоронних органів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність.

Ключові слова: державне обвинувачення, наркотичні засоби, сторона захисту, допустимість доказів, оперативна закупка, судове слідство.