Випуск журналу № 1

Лукач У. Р., Пірус А.-М. Державно-правовий вектор зовнішньополітичного курсу США на сучасному етапі

Зовнішня політика є однією із визначальних сфер політико-правового життя суспільства, що підпорядкована конкретним цілям. Вони зумовлені певними процесами всередині держави, серед яких вирішальна роль належить виборам. Саме вибори становлять найважливіший механізм, за допомогою якого громадяни впливають на зовнішньополітичний курс держави. Обрання президентом Б. Обами є початком якісно нового етапу розвитку держави і права США.

Ключові слова: зовнішня політика, міжнародна політика, виборча кампанія, президентська адміністрація, зовнішньополітичні пріоритети, євроатлантична інтеграція, україно-американські відносини.