Випуск журналу № 3

Алькема В. Г. Операційна стратегія як чинник економічної безпеки розвитку виробничого підприємства

У статті на підставі системного підходу проведено змістовний аналіз операційної стратегії виробничого підприємства за умов невизначеності ринкового середовища. Розкрито модель створення операційної стратегії з урахуванням параметрів та показників міжсистемної узгодженості. Встановлено основні загрози розвитку операційної системи. Визначено взаємозв’язок  операційної та інших функціональних  стратегій. Розроблено рекомендації щодо забезпечення розвитку виробничого підприємства.

Ключові слова: стратегія, функціональна стратегія, бізнес-стратегія, стратегія розвитку, цілі, завдання, взаємоузгодження, загрози, міжсистемні конфлікти, економічні інтереси, економічна безпека.