Випуск журналу № 3

Щурик М. В. Еколого-економічні засади організації лісового сектора економіки в Карпатському макрорегіоні

Досліджено стан організації відтворення лісових ресурсів в умовах запровадження ринкових відносин. Проаналізовано нинішній стан виконання лісовою сферою екологічних та соціальних функцій. Обґрунтовується необхідність проведення інвентаризації лісів в Карпатському макрорегіоні. Запропоновано впорядкувати відносини власності на ліс; запровадити модель сталого розвитку використання, збереження, покращення та охорони лісових земель.

Ключові слова: екологія, лісоресурси, використання, сталий розвиток, фінансування, власність, інвентаризація