Випуск журналу № 3

Дмитрук О. Я. Оцінка виробничого потенціалу машинобудівних підприємств Хмельницької області

Значний фізичний і моральний знос виробничої бази машинобудівних підприємств потребує її швидкої та ефективної модернізації. У статті проаналізовано стан виробничого потенціалу машинобудівних підприємств Хмельницької області. Запропоновано основні показники оцінки виробничого потенціалу підприємства, які стануть індикатором для формування економічного механізму модернізації та оновлення виробництва, а також вибору оптимальних форм модернізації.

Ключові слова: модернізація, виробничий потенціал, оновлення, вибуття, форми модернізації, виробництво.