Випуск журналу № 4

Книш В. В. Юридичне закріплення та основні ознаки принципу поєднання особливостей використання землі як природного ресурсу, основного засобу виробництва та територіального базису

Автор статті досліджує особливості юридичного закріплення та обґрунтовує ознаки принципу поєднання особливостей використання землі як природного ресурсу, основного засобу виробництва та територіального базису. На думку автора, недоліки законодавчого формулювання та ігнорування ознак цього принципу спричинили колізії у правовому регулюванні та призвели деякою мірою до спотворення заходів земельної реформи.

Ключові слова: принципи; принципи права; принципи земельного права; принцип поєднання особливостей використання землі як природного ресурсу, основного засобу виробництва та територіального базису; ознаки принципів земельного права.