Випуск журналу № 4

Лотоцький М. В. Міжнародно-правові підходи щодо змісту діяльності адвокатури як суб’єкта попередження злочинів

Стаття обгрунтовує застосування міжнародно-правових актів в діяльності адвокатури України. Застосування цих актів дасть змогу адвокатам виконувати функції з попередження злочинів. Автор статті, вважає, що в національному законодавстві, яке регулює діяльність адвокатури, слід законодавчо передбачити застосування міжнародно-правових актів. За результатами дослідження сформульовано та узагальнено конкретні пропозиції по удосконаленню законодавства у цій сфері.

Ключові слова: міжнародно-правові акти, національне законодавство, норми міжнародного права, адвокат, ратифікація, попередження злочинів, гармонізація законодавства, захист прав.