Випуск журналу № 4

Щурик М. В. Кадровий потенціал аграрного сектора Карпатського макрорегіону: механізми формування та використання

У статті проаналізовано стан кадрового потенціалу Карпатського макрорегіону та його вплив на відтворення земельних ресурсів. Встановлено чинники, що обмежують розвиток кадрового потенціалу. Запропоновано найважливіші передумови для поліпшення забезпечення працівниками аграрного сектора Карпатського макрорегіону. Обґрунтована потреба запровадження якісно нових засад підготовки кадрів для АПК.

Ключові слова: кадри, спеціалісти, реформування, винагорода, забезпечення, споживач, покупець.